На зустрічі Володимир Зеленський запевнив у своїй потужній прихильності до реформування України

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер на зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським обговорили ситуацію на Донбасі і реформи. Про це американський дипломат повідомив у себе в Twitter.

"Чудова зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Чітка прихильність до миру на Донбасі, проте Росія в свою чергу повинна виконати свої зобов'язання", – написав Волкер.

Американський дипломат додав, що на зустрічі Зеленський запевнив у своїй потужній прихильності до реформування України, яку США "повністю підтримують".

Раніше в прес-службі українського президента повідомили, що на зустрічі Володимир Зеленський заявив, що Київ повністю підтримує політико-дипломатичний шлях врегулювання конфлікту на Донбасі, свідченням чого є перезапуск роботи українських представників в Тристоронній контактній групі, кроки в напрямку активізації "нормандського формату" і розведення сил і засобів біля Станиці Луганської.

Зеленський також подякував Волкеру за все, що особисто спецпредставник і адміністрація президента США Дональда Трампа роблять для допомоги Україні.