Нові правила працевлаштування іноземців на сезонну роботу вступлять у силу 1 січня 2018 року, передає Корупція.Інфо

Популярне: Це почнеться вже завтра!!! Синоптики зробили термінову заяву щодо різкої зміни погоди. Тримайтеся, українці

Директива ЄС змушує Варшаву змінити політику працевлаштування сезонних працівників в садівництві та туризмі. З 1 січня 2018 вводяться так звані сезонні дозволи, які спрощують оформлення на роботу іноземців строком до 9 місяців.

Другою частиною змін правил є більш жорстка процедура заявок на короткострокове працевлаштування терміном до 6 місяців. Нові правила, стверджують у Варшаві, спрямовані на боротьбу з торгівлею запрошеннями.

В даний час деякі фірми штампують запрошення іноземцям на роботу, які продають в Україні по 800 доларів. З 1 січня 2018 року іноземець повинен буде підтверджувати початок роботи у конкретного підприємця.

Українці перевели в Україну з Німеччини в 2016 році 56 мільйонів євро, що є рекордом за п’ять років. Ця сума більше, ніж в 2014 і 2015 роках, коли в Україну було відправлено 54 і 52 мільйони євро відповідно. Такі дані оприлюднив Федеральний банк Німеччини.

Раніше повідомлялося, скільки всього грошей перевели в Україну в 2016 році заробітчани з усього світу. А прем’єр Володимир Гройсман повідомив, на яких умовах заробітчани зможуть розраховувати на пенсію в Україні.