Усі сни, які сняться на Юхима, потрібно тлумачити навпаки. Вони вважаються віщими

Відзначають день Зимового Юхима. Вважається, що саме в цей час встановлюється найхолодніша погода. Святий Юхим (Єфимій) дуже шанується вірянами, передає Корупція.Інфо

Саме в цей день передбачають погоду не тільки на лютий, але й на масляний тиждень – сподівалися, що ці дні будуть не дуже холодними і сонячними, щоб можна було грати і гуляти на вулиці, розважатися і ходити на ярмарки. Саме на Юхима традиційно влаштовували весілля. Пояснювалося це тим, що після – Масляний тиждень, після чого наступав Великий Піст. Якщо молоді люди не наважувалися зіграти весілля до Юхима, їм доводилося чекати до самої Пасхи.Усі сни, які сняться на Юхима, потрібно тлумачити навпаки. Вони вважаються віщими. Не можна 2 лютого співати після заходу сонця – на наступний день будеш плакати. А якщо на Юхима загубити рукавичку – прикмета до того, що доведеться жити в злиднях.

Якщо господиня на кухні руку порізала – хтось із родичів захворіє. Також 2 лютого не можна піднімати із землі дрібні гроші – це до бідності. А якщо співати після заходу сонця – на наступний день будеш плакати.