Відома українська співачка Світлана Лобода поділилася у своєму Інстаграмі новим постером Тілля Ліндеманна. Таким вчинком зірка викликала ажіотаж серед шанувальників обох артистів.

У соліста групи “Rammstein” є пісня “Frau and Mann”. Саме її назва і прописана в правому верхньому куті. На зображенні Ліндеманн тримає Лободу на руках, при цьому він обіймає її. Шанувальники відразу ж почали бурхливо обговорювати, що це може бути: новий кліп, фільм, а може буде дует? Поки тільки ясно, що мова йде про пісню, яка називається “Жінка і Чоловік”. До речі, ці слова в перекладі з німецької також означають “Дружина і чоловік”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Frau und Mann🙈Допис, поширений LOBODA (@lobodaofficial)

Шанувальники в курсі, що, швидше за все, Світлану Лободу і Тілля Ліндемана пов’язують романтичні стосунки. Саме його громадськість “записала” в тати молодшої дочки співачки. Також ім’я дівчинки, Тільда, натякає на це.

Пара періодично бачиться. Раніше Лобода говорила лише про те, що їх з Ліндеманном пов’язують хороші відносини. Тепер таємне потихеньку виходить назовні. Так на святкування свого 37-річчя відома співачка запросила Ліндеманна. Згадуючи про це, вона підписала фото з урочистості загадково і романтично:

«Мій день, моя ніч».

Що ж саме мали на увазі Лобода і Ліндеманн, зробивши постер, – реальне життя, можливий кліп або навіть спектакль – покаже час.