В Івано-Франківську на вулиці Княгинин 55-річний чоловік напоїв алкоголем кількох дівчат і намагався зґвалтувати. Поліцію викликав брат однієї з потерпілих. Пригода сталася у ніч на 22 листопада, пише Корупція Інфо

“Патрульні поліцейські застали в будинку хлопця і шестеро дівчат. Дві з них були без свідомості і не реагували навіть на нашатирний спирт. Як розповів хлопець, його сестра разом з іншими неповнолітніми дівчатами знімає житло. Власник живе в тому ж дворі. Того вечора хлопець прийшов до сестри в гості. А потім до дівчат постукав власник. Оскільки він заборонив дівчатам приводити гостей, хлопець сховався в шафі. Господар приніс алкоголь. Коли дівчата від випитого почали втрачати свідомість, чоловік схопив одну, поніс її в іншу кімнату і кинув на ліжко. В цей час хлопець вискочив з шафи і викликав поліцію", – розповіли патрульні.

55-річний чоловік втік у свій будинок і вимкнув світло. Спочатку не відкривав двері, потім переконував поліцейських, що не заходив до дівчат. Постраждалим медики надали допомогу.