Під час заходу на честь Дня закоханих Лоліті Мілявській стало погано.

Після концерту Лоліта вийшла до журналістів, щоб вони могли їй поставити запитання.

Один з представників ЗМІ вирішив поцікавитися у Лоліти про спільне життя з колишнім чоловіком і те, що нібито він давав співачці небезпечні препарати.

“Я не готова говорити про розлучення і кримінальні справи на концерті. Ми з моїм адвокатом зараз готуємо офіційну заяву, скоро ви всі дізнаєтеся”, – розповіла зірка.

Але раптом Лоліта почала голосно кашляти і попросила принести їй води. Потім зірці стало ще гірше і вона відійшла від камер до сходів артистичного фойє. Знаменитість ледь не впала на сходи, але, на щастя, поруч з нею були помічники, які вчасно підхопили російську зірку.

Деякий час помічники “відпоювали” Лоліту, після чого довели її до гримерки. Пізніше представники співачки вийшли до преси і розповіли, що у Лоліти був приступ алергії.

Нагадаємо, колишній чоловік Лоліти, Дмитро Іванов годував свою дружину БАДами, які могли завдати шкоди її здоров’ю.

«Іванов під приводом турботи про здоров’я дружини давав їй БАДи. Коли Лоліта з ним розлучилася, то вирішила перевірити, що це за добавки, і направила їх на дослідження. Виявилося, що вони завдають шкоди організму. З цим ми теж будемо розбиратися », – зазначив Жорін, адвокат зірки.