Зловживаючи співчуттям та патріотизмом людей, шахрай зібрав з них понад одну тисячу гривень на власні потреби. За такі протиправні дії зловмисника засудив Старосамбірський районний суд. 

29 червня у одному з сіл Старосамбірського району правоохоронці викрили чоловіка, який представляючись представником Майдану збирав гроші на потреби Національної гвардії України. При собі зловмисник мав посвідчення сотника Майдану та опечатану скриньку для пожертв. Працівникам міліції чоловік не зміг пояснити, хто йому видав цю скриньку та посвідчення.

Проведеною перевіркою правоохоронці встановили, що 29-річний чоловік живе у місті Борислав, ніде не працює та вже був раніше судимим. Більше того, він немає жодного відношення до Євромайдану та Національної гвардії України. Гроші, які зловмисник збирав у людей він витрачав на власні потреби. Таким чином шахрай заволодів грошима громадян у сумі понад тисячу гривень.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, яке було скеровано на розгляд до суду.

У судовому засіданні зловмисник просив суворо його не карати та пояснив чому він так вчинив. Старосамбірський районний суд визнав 29-річного чоловіка винним та засудив його до сплати штрафу.

 

Джерело: Львівський портал