10 років за гратами проведе чоловік, який позбавив життя свою співмешканку, передає Корупція.Інфо.

Охтирської місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у відношенні 45-річного чоловіка, який позбавив життя свою співмешканку. Його дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Трагедія сталася 17 серпня 2017 року с. Горобина Великописарівського району. Співмешканка обвинуваченого, повернувшись після тривалої відсутності і перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, повідомила йому, що забирає дитину і йде до іншого чоловіка. Такий розвиток подій явно не влаштовував обвинуваченого, тому він спочатку палицею намагався переконати жінку в помилковості її намірів, а потім, коли палиця зламалася, почав бити її руками.

 

Популярне: Чекають підпису президента! Які сюрпризи чекають на українців у 2018 році. Кому пощастить найбільше
 

«В цілому жінка отримала близько 40 ударів. Коли вона вже не дихала, чоловік викликав швидку, медики констатували смерть потерпілої. Все це відбувалося на очах матері потерпілої, вона кричала обвинуваченому, щоб він припинив побиття, проте завадити йому не могла, тому що, як вона стверджує, боялася його », – зазначив керівник відділу прокуратури Сумської області Денис Сірик.

За рішенням суду першої інстанції обвинувачений визнаний винним в інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури області.