аваков 3

Недбалість силовиків, їх участь в темних оборудках, їх цілковита байдужість до розслідування злочинів Януковича проти народу України породжують співчуття до вбивць Бузини.
Проблема не в тому, вбивали чи не вбивали Бузину націоналісти Медведько та Поліщук, а втому, що Авакову вже НІХТО не вірить. Навіть, якщо він говорить правду. І в цьому Аваков та інші силовики дуже подібні до керівника МВС часів Януковича Віталія Захарченка.

Сьогодні маємо справи "народних месників" Медведько, Поліщука, Віти Заверухи. А за часів Януковича ми мали справу Павліченків, яких гаряче усі підтримували не тому, що НЕ ВІРИЛИ у те, що вони вбили суддю – загалом, казали, а може і вбили – а тому що в особі цього судді помста пала на голову зненавидженої усіма правової системи України. Багато, хто казав, ну він віджав в них квартиру, за законом покарати його було не можливо, ну і молодці, що "завалили". Адже, по-іншому ніяк.

Тепер ситуація дуже подібна. Суспільству не важливо чи брала Заверуха участь у нападі на АЗС і чи винна вона у смерті "беркутівця". Більшій частині суспільства важливо, що був вбитий "беркутівець", який винний у злочинах проти Майдану. Та сама ситуація і з вбивцями Бузини. Їм зараз співчувають і, хоча десь у глибині душі усі підозрюють, що скоїти злочин вони могли, але вголос говорять – патріоти вбивцями бути не можуть і все це інсинуації Авакова. Інсинуації ще й корисні Кремлю – адже, все за його сценарієм – націоналісти вбивають апологета "Русского мира". Прекрасно. А українці чекали, що у цьому знайдуть руку Москви.

Подібне ставлення суспільства і до скандалу з батальйоном "Торнадо" – щоб в прокуратурі та МВС не говорили – їм не вірять. І якщо Аваков думав, що ловля вбивць Бузини прикриє скандал з "Торнадо", то він жорстоко помилився. Навпаки він отримав ще більшу хвилю обурення. Більше того, Авакова вже підозрюють, що один з затриманих мав компромат на керівництво МВС, про що заявив нардеп Ігор Луценко. І винні у всьому цьому сам Аваков, Шокін та інші очільники силових структур. Бо до них вже накопичилася критична маса питань.

Чому ніхто не сидить за розстріл Майдану?

Чому Клюєв тікає через Новоросію до Росії, де на лінії розмежування для простих громадян жорстокий контроль?

Чому бойовики без рук та ніг оформлюють інвалідність в Україні та мають перепустки, щоб відпочити в Одесі?

Чому, якщо ви знали, що командир "Торнадо" був 5 разів засуджений дали йому посаду і зброю?

Чому ви почали розповідати про жахливі злочини "Торнадо"тільки тоді, коли "торнадівці" зупинили "мутний" потяг?

Чому не сидить Єфремов?
Перелік питань можна продовжувати до безкінечності, але суть проста – нинішні силовики повинні звільнити своє місце для нових людей, бо інакше "авакови" та "шокіни" будуть плодити і далі "народних месників", і народну любов до них, а ми будемо жити в суспільстві тотальної ненавісті, перманентних політичних вбивств і хаоса. Але, схоже, саме така ситуація цілком влаштовує наших силовиків.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на depo.ua