Екс-голова НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина виявився співвласником п'ятизіркового готелю Hyatt в центрі Києва. Про це передає Liga.

Інформація про Дубину спливла під час судового розгляду між засновниками Індустріального союзу Донбасу (ІСД) Сергієм Тарутою, Віталієм Гайдуком і Олегом Мкртчаном у Високому суді Лондона. Так, бізнесмени оскаржують поділ грошей від продажу 50% + 2 акції корпорації ІСД у 2010 році групі російських інвесторів.

Фінансував угоду російський ВЕБ. Сума угоди – 2,7 млрд доларів. Продавцями акцій ІСД росіянам виступали Тарута і Мкртчан. Перед цим вони викупили частку Гайдука за 950 млн. Віталій Гайдук і його дружина Олена вважають, що партнери не доплатили при виході з бізнесу близько 1 млрд доларів.

У свою чергу Тарута подав перехресні позови до Гайдука і Мкртчану, в яких вимагає половину акцій в столичному п'ятизірковому готелі Hyatt і Української гірничо-металургійної компанії, про що нібито домовилися сторони.

Готелем Hyatt володіє компанія "Нові інжинірингові технології". При цьому Гайдук передав 24,5% в НІТ кіпрської компанії Prandicle Limited Олега Дубини. Prandicle Limited офіційно володіє 24,5% акцій НІТ з 2012 року.