путінка

Кожен демократичний європейський політик боїться показатися на одній трибуні з російським президентом Володимиром Путіним.

Про це в ефірі радіо "Ехо Москви" заявив російський письменник Віктор Шендерович, коментуючи підготовку до святкування в Москві 70-річчя Перемоги.

"Одна справа – повага до пам'яті полеглих. І з цим все нормально в Європі … Але стояти на трибуні поряд з главою країни, що розв'язала тільки що війну в Європі, стояти під час військового параду за фактом це означає, піарівські – це ж будуть показувати по телевізору! – це виглядає як підтримка. І дурнів немає, і всі ці розуміють. Тому він буде стояти на трибуні разом з нашими нинішніми соратниками", – зазначив він.

"Путін переконав всю Європу і весь світ, що стояти поруч з ним – це смертельно для рейтингу нормального демократичного політика. Стояти поруч з Путіним і солідаризуватися з ним у чому б то не було може дозволити собі тільки якийсь черговий Ин або щось зразок цього, і ті, яким діватися нікуди, які від нас залежать повністю. Ось так", – пояснив письменник.

Читайте також: СБУ покаже докази причетності радника Путіна до розстрілів Майдану

При цьому Шендерович зазначив, що в ряді демократичних країн Путін користується підтримкою у населення.

"В Америці величезна кількість російських емігрантів абсолютно пропутінські. Я весь час їх сюди посилаю, бо вважаю, що вони повинні надавати Володимиру Володимировичу підтримку тут, а не сидячи на велфері по Сполучених Штатах. Інше питання – є партія "Йоббік", наш головний союзник, угорська права партія в Європі, є греки – оплот нашої слави. Так, звичайно, можна знайти союзників. Але якщо подивитися на обвалення пейзажу, спокійно подивитися, не пропагандивно, – то ми побачимо, як за цей рік обрушився наш пейзаж, і серед кого ми залишилися."

Читайте також: Хвороба Путіна показала, що політична боротьба всередині РФ вийшла на новий рівень – Ілларіонов