Озброєння вітчизняної армії – відкрита і болюча тема нашої держави. Особливо в умовах третього року війни на Донбасі, передає Корупція.Інфо.

Попри гучні та пафосні заяви перших осіб у владі, про необхідність якнайкраще озброїти, укомплектувати та одягти армію, ситуація на фронті кардинально не змінюється. Олії у вогонь додають ще й корупційні скандали, що спалахують ледь не після кожної спроби закупити армійцям нову зброю чи техніку.

У той час як чиновники "Укроборонпрому" звітують про нові й нові зразки зброї, військові на Сході досі воюють на техніці радянського зразка.

Війна на Сході оголила проблему обороноздатності країни. Для вітчизняного "Оборонпрому", здавалося, прийшов нарешті час продемонструвати власні напрацювання та розробки. Адже у складі концерну – понад 100 підприємств, тисячі науковців та конструкторів.

Глава держави запевнив, що простоювати оборонні заводи більше не будуть. Тож цього річ "Укроборонпром" отримав рекордне фінансування – 10 мільярдів гривень. За освоєння коштів концерн взявся з ентузіазмом.

Першим особам держави на оборонних підприємствах керівники концерну наперебій звітують про успіхи. Але за дивним збігом обставин навколо великих оборонних проектів скандали спалахують один за одним.

Бійці АТО стверджують, що розрекламовану новітню військову техніку, що сходить з вітчизняного конвеєра, скоріше можна побачити на Хрещатику, аніж в реальних бойових діях. Але навіть коли вона дістається зони АТО, то не завжди витримує випробування боєм.