Екс-глава Качанівської виправної колонії Іван Первушкін, в якій раніше утримувалася екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, міг накласти на себе руки через проблеми в сім'ї. – повідомляє Корупція.Інфо 

Про це заявив екс-глава пенітенціарної служби Сергій Старенький. Також він зазначив, що до загиблого не було ніяких претензій з боку правоохоронців у період відбування покарання Тимошенко.

Наскільки мені відомо, до нього не було претензій з боку правоохоронних органів по порядку відбування терміну Тимошенко. Він не дуже довго був там начальником, поки вона відбувала покарання. У нього були не зовсім сумісні з принципами ті команди, які він отримував, тому він звідти звільнився в 2012 році.

– сказав він.

25 жовтня з'явилася інформація про смерть колишнього директора Качанівської колонії Івана Первушкіна, який очолював виправний заклад в той період, коли там відбувала покарання Юлія Тимошенко.

Дружина знайшла його тіло 23 жовтня. Екс-начальник «Качанівки» застрелився в гаражі в селі Березівське Дергачівського району Харківської області зі свого травматичного пістолета. У той же час, інше джерело стверджує, що Іван Первушкін страждав на онкологічне захворювання.