11933402_1021449497874901_5852204706519001532_n

Дев'ять ножових ударів у живіт і два у горло. На Львівщині, у Дрогобичі у майже самурайський спосіб наклав на себе руки тамтешній прокурор.

Чоловік скоїв самогубство після того, як втратив посаду після переатестації в органах прокуратури. Про усе це розповів у передсмертній записці.

У середмісті Дрогобича прокурор Павло Хімчук мешкав разом із дружиною і сином. Сусіди визнають, небіжчик мав непростий характер, однак на людях його не показував. Колеги по роботі теж підтверджують – прокурор відкритою людиною не був.

Ще живим прокурора шпиталізували до міської лікарні. За життя чоловіка боролися в реанімації. Та медики визнають, після такої крововтрати повернути людину з того світу дуже складно.

Правоохоронці на місці злочину знайшли два закривавлені ножі. Розглядають і версію про убивство, утім основна – суїцид. У передсмертній записці, яку Павло Хімчук залишив у себе у Facebook, він звинуватив керівництво у тиску. Із тексту можна зрозуміти, що Хімчук не проходив за рейтингом на посаду у мiсцеву прокуратуру. Окрім цієї записки, була ще одна.

himchuk0

У записці Хімчук назвав чимало прізвищ з місцевої прокуратури, які мовляв і підвели його до такого вчинку. Зараз прокуратура області проводить власне розслідування.

Тільки на Львівщині цього року скоротили після переатестації вже близько 170 службовців прокуратури.