Популярне: Вся спина в крові: Мати жорстоко знущалась над 7-річним сином

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що в Україні існує прірва між представниками влади та звичайними українцями, передає Корупція.Інфо

«У нас дві крайнощі. Влада каже, що у нас все добре, опозиція – що у нас все дуже погано, а народ – що хотілося б краще. Тобто у нас немає золотої середини, коли об’єднані всі політичні сили, які розуміють складність ситуації і бачать, що влада докладає зусиль, але є і об’єктивні причини. Війна – це ж об’єктивна причина.

Скільки нам туди потрібно коштів і ресурсів вкладати! але народ бачить інше. є такий розхожий анекдот. Зустрічається людина з представником влади і говорить: «Чому ми так погано живемо?». Той відповідає: «Війна» – «А чому ви багатії?» – «Війна». Я до чого веду? Вони дійсно бачать, що влада живе сама по собі, а люди – самі по собі. Ця прірва між владою і людьми – вона існує», – розповів він.

Кравчук додав, що, на його думку, відстань між представниками влади і населенням в Україні зараз більше ніж була раніше.

«Не було такої прірви. Я точно знаю – я там був тоді. Знаєте, яка була зарплата першого секретаря ЦК Компартії України? – 900 рублів. Це велика зарплата. У завідувача відділом – 620. Різниця – 300 карбованців. А зараз керівник організації отримує 100 тис. грн, а виконавці – 3 тис. у скільки разів більше? а там всього на 300 – навіть не в рази. Коли є така страшна прірва, і на очах у всіх за містом йде будівництво, кілька автомобілів – мажори, офшори… люди це не хочуть бачити», – зазначив він.

«Поки це буде, у нас буде грунт для вибуху», – закінчив Кравчук.