Істинна таємниця для всіх українських ЗМІ – це дружина Ігоря Коломойоського, який  представлення не потребує, передає Корупція.Інфо

Відомо, що обраницю одіозного бізнесмена, звати Ірина. Вік приблизно 52 роки. 

Свою дружину скандальний, в минулому український чиновник, зустрів ще в молодому віці, а саме в таборі для піонерів, коли обом було по 13 років. У зрілому віці, вже навчаючись в інституті, весілля зіграли на третьому курсі. Пані Ірина, до слова завершила навчання у  педагогічному інституті ( знизу архівне фото, яке активно обговорювали в мережі), Ігор Коломойський –  Дніпропетровський металургійний ще на той час  інститут. Через рік після весілля на світ з'явилась донька.

Анжеліка, у 2001 році вийшла заміж за Олега Бокоєва, пишне весілля провели на одному із відомих ізраїльських курортів. Також у Коломойського є спадкоємець, син Григорій.

Найближчий друг та партнер Коломойського, Боголюбов в одному із інтерв'ю розповів, що публічність у такій роботі, яку він веде з Ігорем, не передбачається, та й не етично це говорити про чужі сім'ї та особисті питання, особливо про дружин.

Тому як би не старались журналісти всіх ЗМІ без виключень, окрім тих, якими володіє сам Коломойський, фотографій дружини відомого всім бізнесмена, їм не знайти.Лише ось це архівне фото, яке не так давно обговорювалось в мережі, проте так і залишилось без підтвердження зі сторони Коломойського.

Залишається лиш здогадуватись, хто вона, таємнича незнайомка і дружина одного із найвпливовіших людей України.

 

 

 

 

 

Популярне: “Раніше я її тільки любив, а зараз…”: Юрій Луценко відверто про стосунки з дружиною та її політичну кар’єру‡агрузка...