Y7hQS_muwTk

Сьогодні ані українські будівельні компанії, ані контролюючі органи не дотримуються норм містобудування. Спершу забудовники незаконно зводять будівлю, а пізніше займаються її узаконенням через суд. Така невтішна тенденція торкнулася і Львова.

Львівська влада не поспішає реагувати на незаконне будівництво. Цікаво, що така «неуважність» спостерігається лише у випадку окремих об’єктів. Інші влада помічає одразу і активно бореться із самобудами. Позиція львівської міської влади активна лише по відношенню до деяких незаконних будівництв.

При цьому, на вулиці Кондукторській, 16 забудовник без дозволу побудував семиповерхівку. За законом такі будинки мають бути знесені, проте ані місцева влада, ані контролюючі органи ніяк не борються з самовільним будівництвом.Domik.ua дізнався, що активісти львівських громадських організацій направляли запити мерові міста Андрію Садовому, голові ГУ МВС Львівщини та директору Департаменту  державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Поки це безрезультатно.

У базі Інспекції виданих дозволів та декларацій немає інформації про видачу дозволу і реєстрацію декларації про початок будівництва на вулиці Кондукторській, 16.

Відтак, у будівельної компанії, що зводила будинок, немає правових підстав на будівництво за цією адресою.