107798

Президент республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що в разі окупації ким-небудь хоч шматочка білоруської землі, він повівся б зовсім інакше, як в ситуації з українським Кримом у 2014 році поступив офіційний Київ, а воював би за нього разом зі своїм народом.

Про таку новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

А розповів Олександр Лукашенко про свою готовність разом з народом Білорусі воювати проти зовнішніх агресорів сьогодні на своїй прес-конференції.

«Я знаю ситуацію більш глибоко. Не треба було підставлятися. Може завтра хтось захотів би відрізати шматок Полісся. Ви уявляєте, якою була б моя реакція і нашого народу? Ми воювали за кожен клаптик землі», — розповів лідер Білорусі Лукашенко.

«Я Турчинову сказав тоді, що якщо це ваша земля, то чому ви за неї не воювали? Тим більше, що там було багато українських військ. Чому не воювали? Що, визнали, що це не ваша земля?», — розповів про свою розмову з тоді в. о. президента України Турчиновим Лукашенко.

Зазначимо, що офіційний Мінськ де-юре не визнав окупацію путінської Російською Федерацією українського Кримського півострова в 2014 році.

У той же час Лукашенко відмовився від підписання підсумкової декларації ризького саміту «Східного партнерства» у травні 2015 року, де було прописано однозначне формулювання про «анексію» українського Криму Російською Федерацією.