Народний депутат Ілля Кива посварився з чоловіком, який дорікнув йому охороною і джипом.

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива пригрозив “відрізати голову” людині, яка зробила йому зауваження. Відео конфлікту за участю нардепа, який стався в центрі Києва, оприлюднив журналіст Денис Казанський.

Зазначається, що Киві дорікнули охороною і джипом. На це депутат відповів “Ти що, придурок , я тобі зараз голову відріжу”, після чого сів в машину.

“Можливо, такі епізоди і в порядку речей для будь-якої африканської сатрапії, але в країні, яка претендує на статус європейської, народний депутат не може прилюдно погрожувати відрізати голову громадянину. Якщо реакції парламенту не буде і ця тварина залишиться в Раді, його ганьбу розділять усі депутати”, – зазначає Казанський.

Нагадаємо, раніше одіозного нардепа кілька разів ловили на дивній поведінці в Раді. Зокрема, на початку жовтня з’явилося відео, як після спілкування з моделлю, яка підписана у Киви в смартфоні як “Юля конкурс краси Одеса”, народний обранець від ОПЗЖ став активно смикати штани в районі ширінки. Потім Кива навіщось підняв штанини й підтягнув шкарпетки.

Окрім цієї дивної поведінки, українців також обурив той факт, що нещодавно Ілля Кива звернувся до глави Національної поліції України Ігоря Клименко і зажадав розслідувати факт інтимної листування нардепа Богдана Яременка на предмет вчинення кримінального правопорушення.

При цьому Кива нагадав, що проституція в Україні, так само як і наркотики, все ще залишаються поза законом, незважаючи на плани по її легалізації.

Він також зазначив, що Яременко повинен піклуватися про міжнародну репутацію України, тоді як в ситуації, що склалася – тільки «ганьбить її».

«Вважаю, що ми зобов’язані невідкладно розслідувати ситуацію і дати правову оцінку діям Яременко», – пише Києва в зверненні.

Що ж тоді чекатиме Киву за такі слова, якщо Яременко написав заяву та чекає своєї відставки за свій вчинок? Українці вважають, що нардеп повинен скласти мандат, оскільки по перше – це погрози, а за відповідні слова на адресу Президента на Федину і Звіробій, вже відкрили кримінальні справи. Нардепи себе так не повинні вести. Українці вимагають покарання.