Опубліковане нещодавно відео з концерту російського репера Face у Лондоні, на якому, начебто, разом з ним на сцені був присутній молодший син Петра Порошенка, Михайло, викликало широкий резонанс в українських ЗМІ.

У коментарі Радіо Свобода експрезидент відреагував на цю інформацію і пояснив, що не впливає на рішення сина. Останнім часом Face відомий тим, що відвідував акції протесту в Москві і випустив гостросоціальний альбом, який критикує сучасний стан справ в Росії.

Петра Порошенко сьогодні таки дістали з питанням про відвідування своїм сином Михайлом концерту російського репера Face в Лондоні. Дістала його журналістка “Радіо Свобода”, якій він все ж таки дав коментар. Про це пише телеграм-канал “Клименко-Тайм”.

Порошенко передбачувано відпрацював тему за двома акцентами:

1. Ця тема не заслуговує на увагу і ніякого резонансу немає.

2. Face – опозиційний.

За другим розклав максимально, як, мабуть, радили піарники:

“Якщо син вважає, що якийсь рокер, я його не знаю, виступає проти окупації Криму … Каже, що Крим є Україна, виступає проти влади Путіна і підтримує російську опозицію … А може він і про Путіна буде співати? І ви вважаєте, що він маленький хлопчик, щоб питати у мене дозволу? “

Але нам найбільше сподобалося, як Порошенко перейшов з російської на українську мову після слів “це пишуть, це пишуть!”. А до цього говорив чистою російською.

Петро Олексійович не на публіці російськомовний до мозку кісток. І зовсім не збирається змінюватися.