Популярне:"Поки вона допивала каву…": Через безвідповідальність матері львівська вчителька заплатить 300 тисяч за смерть учня

Відомий блогер, який зараз проживає у США, збурив соцмережі своїми дописами про курячі яйця, передає Корупція.Інфо

Ростислав Шапошніков на своїй персональній сторінці Фейсбук та у своєму ютуб-блозі розповів про надзвичайно дивну ситуацію, пов'язану з цінами на курячі яйця з України.

В одному зі своїх дописів, чоловік звертається з питанням до прем'єр-міністра України:

"Питання до найуспішнішого прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Чому в США 12 курячих яєць коштує 18 гривень, а в Україні такі ж 12 курячих яєць коштують 41 грн? Середня зарплата в США – 100000 грн/місяць. Середня зарплата в Україні – 7500 грн/місяць." – обурюється він.

На допис Ростислава багато людей відреагувало негативно, закидаючи, що він бреше. Натомість він вирішив довести всім, що не обманює і зняв безпосередньо сам процес купівлі яєць.

Справжній конфлікт розгорівся тоді, коли радник президента України Юрій Бірюков назвав Ростислава Шапошнікова комуністом.

Чому яйця в Україні коштують дорожче, аніж такі ж (а напевно й кращі) яйця в США?

В США, де виробники платять податки, а їхні працівники отримують американські зарплати по кілька тисяч доларів на місяць.

Від 1,53 гривні коштує куряче яйце в звичайному магазині в США. Придатне і нормального розміру.

Близько 2,8–3,2 гривні й більше коштує куряче яйце в українських магазинах. Добре, якщо знайдете дешевше (по 2,33 грн з якоюсь акцією). І зазвичай вони, даруйте, обіср… тобто не зовсім чисті – українці, мовляв, і так з'їдять

Вражає тут, навіть не стільки контраст ціни, як разючий контраст в доходах тих людей, які ці яйця виробляють і продають. Тому що яйця в США можна побачити й по 2 долари за дюжину (4,50 грн/шт.), а то й більше.

Найразючіший контраст – в доходах робітників, котрі стоять на шляху цих яєць від курячих кормів і до виходів з магазинів при тому, що виробляють вони продукцію, котра +/– все ж таки схожа за кінцевою ціною.

Також емігрант Шапошніков нагадує, що найбільший виробник курятини/яєць в Україні отримує мільярдні дотації з бюджету. В тому числі останні роки. Тоді чому ж Адміністрація Президента, цілком логічні доводи назвала комуністичними? Можливо згодом українці отримають правдиву та логічну відповідь?