Євросоюз виділив Україні мільйони євро на реконструкцію семи прикордонних пунктів пропуску, однак на ЦИХ об'єктах майже нічого зроблено Не було, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку


Всього на реконструкцію прикордонних пунктів пропуску Євросоюз виділив 10400000.
На цю суму українська Фіскальна служба повинна була реконструювати пункти пропуску Устилуг, Рава-Руська, Красноильский, Дяківці, Лужники, Ужгород, Вилок і купити обладнання для пунктів Краковець, Шегині і Ягодин. Всі роботи повинні були закінчитися ще 31 грудня 2016.
Однак майже нічого зроблено Не було.

Наприклад, на пункті пропуску Устилуг підрядники УКРІНФОРМ за 3 млн євро тільки вирили котлован.

Як повідомляє видання, після того, як УКРІНФОРМ очолив Роман Насиров, одним з ключових підрядників по реконструкції пунктів пропуску стала компанія Енергомонтажвентиляція (ЕМВ).

За 3, 4 млн євро компанія повинна була реконструювати пункти Красноильский і Дяківці.

При цьому 50% акцій ЕМВ належать Михайлу Іщенко – однокурсника бізнесмена Олександра Глімбовський, тестя Насирова.

У фіскальній службі виданню НЕ відповіли на питання, куди пішли гроші, виділені на реконструкцію пунктів пропуску?

А у відповіді на письмовий запит народного депутата Сергія Лещенка сообщіли, що реконструкція профінансована, однак не завершена.

При цьому губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль в коментарі виданню сказав, куди поділися європейські гроші.

Підрядники, яких підшукала УКРІНФОРМ, взяли 30% грошей і зникли, – сказав він.
Тим часом Європа вимагає відзвітувати в витрачені кошти.

Глава програми по фінансуванню проекту в Україні Павло Словіковскій направив на ім'я в.о. глави УКРІНФОРМ Мирослава Продана лист з повідомленням про припинення співпраці в рамках ЦИХ програм (через відсутність прогресу) і вимогою до 31.08.2017 відзвітувати про освоєних грошах за трьома програмами:

1. Повна реконструкція пункту пропуску «Устилуг» з фінансуванням в 5436 279.23 €
2. Реконструкція ПП «Рава-Руська» та закупівлю обладнання для ТОВ «Краковець», «Шегині» та «Ягодин» з фінансуванням в 2,213 731,87
3. Розвиток IT інфраструктури на митних та прикордонних постах "Рава-Руська", "Краковець", "Шегині", "Смільниця", "Ягодин" з фінансуванням з фінансуванням 2719382 €