Коли підписуються документи, відірвані від блоку безпеки, це створює ризики для мирного населення і ЗСУ.

Про це заявила народний депутат від фракції “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко, інформує пресслужба “ЄС”.

Російська влада облаштувала під Дебальцево та Новоазовськом свої військові бази. Там і нині залишаються бойовики та російські окупаційні війська. Чому вони не відходять? Чому ці населені пункти не передають Україні згідно з мінськими угодами?

Коли підписуються якісь документи, відірвані від ключового безпекового компонента, це створює ризики. По-перше, цивільному населенню. По-друге, Збройним Силам, які відводять в зимку в чисте поле без фортифікаційних споруд.

Хтось порахував скільки це буде коштувати? Хтось прорахував масштаб викликів, які створюються?

Суспільство має право почути відповідь на ці питання, які дуже бентежать.

Українці бурхливо відреагували на заяву Ірини Геращенко і пригадали їй 5 років при владі.

“Чому ви зі своїм патроном не добились цього?Давайте обєднуватися проти ворога,а не робити смуту у суспільстві!А ти іди до дітей,бо вони скучили за тобою!, І це говорить висопоставлений представник України в Мінській групі (перший віце-спікер ВР минулого скликанння), яка на протязі останніх 5 років повинна була давати відповіді на всі ці питання, чим же вона там займалася ???”

Варто зазначити, що раніше Відомий український блогер Михайло Подоляк звернув увагу українців на поведінку народних депутатів. На думку Подоляка, нардепи ведуть себе не належним чином. 

А особлива увага блогера впала на політика Ірину Геращенко. Про це Подоляк написав у себе на сторінці в мережі Facebook.

“Їх багато. На всіх рівнях. У будь-якому органі влади. По всіх вертикалях. Фахівці з крику і хамства)… Все дуже прогнило в нашій країні саме через тотальне домінування невихованих чорноротих людей). Тому що вони дозволяють собі публічно трьоповерхово ображати, бездоказово кричати, істерити і… ніякої відповідальності за все це ніколи не настає. Кажи що хочеш). 

Подібна поведінка, у якій немає ні найменшої відповідальності, стає домінантною моделлю поведінки на всіх рівнях.