Потужна пожежа почалася на одному з київських заводів, все навколо затягнуло димом. Інцидент стався в середу, 5 вересня. У столиці за адресою Набережно-Лугова, 8 сталася пожежа.

Вогонь охопив складські приміщення на території київського суднобудівного заводу.

Виклик на лінію 101 надійшов о 11:27. Пожежні відразу ж приїхали на місце інциденту. Так, вогонь встиг охопити близько 50 квадратних метрів.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Займання вдалося локалізувати о 11:49, а о 12:06 пожежу ліквідували.

На місці працювало сім одиниць основної та спеціальної техніки і близько 35 чоловік особового складу. На щастя, обійшлося без постраждалих. Подробиці події встановить слідство.

Деталі події на даний момент уточнюються, поки невідомо, чи був це підпал або самозаймання.

Відзначимо, що Київський суднобудівний-судноремонтний завод був заснований ще в 1896 році як казенні пароплавні майстерні і елінг, пізніше, в 1927 році перетворені в КССРЗ. Підприємство спеціалізується на будівництві суден змішаного типу ріка-море, поромів і несамохідних барж.

Як повідомлялося раніше, в ніч на 3 вересня вогонь охопив Національний музей Бразилії, який знаходиться в Ріо-де-Жанейро.

Пожежа повністю охопив будівлю, де знаходяться більш ніж 2 мільйонів експонатів. Колекції музею починаються від археологічних знахідок і закінчуються історичними пам’ятними речами.

Відомо, що вогонь в музеї спалахнув вже після його закриття. У той час в приміщенні було тільки четверо охоронців. Вони змогли вчасно залишити будівлю.