Лідер «Батьківщини» візьме участь у 20-му щорічному Форумі з питань внутрішньої та глобальної безпеки 25-27 жовтня лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко візьме участь у 20-му щорічному Форумі з питань внутрішньої та глобальної безпеки, що проводить міжнародна організація Crans Montana Forum у місті Женева (Швейцарія). Про це повідомляє офіційний партійний сайт «Батьківщини».

 Планується, що Юлія Тимошенко виступить з доповіддю на тему «Регіональні та глобальні виклики: приклад України» під час панелі «100 років після завершення І Світової війни. Ситуація з регіональною безпекою в Європі» та проведе низку двосторонніх зустрічей з європейськими високопосадовцями та політиками. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

На Форумі зберуться глави держав та урядів, міністри, парламентарі, представники міжнародних організацій, провідні політики країн світу та експерти. 

Crans Montana Forum тісно співпрацює з ООН, ЮНЕСКО, ЄС та іншими інституціями задля забезпечення стабільності, безпеки та поваги до прав людини у світі.

В свою чергу, політолог Тарас Чорновіл, прокоментував цю подію так:

З новим візитом в Женеві помічена головний борець за права знедоленого народу Юлія Тимошенко. Пані Тимошенко оселилася не де-небудь, а в досить дорогому готелі над самим берегом Женевського озера Grand Kempinski. Як переає, Replyua.нет про це в своєму блозі повідомляє політолог Тарас Чорновіл.

За його словами, Женева відома як місто, де аудієнції соратникам призначав олігарх Коломойський. Але зараз він, нібито, побоюється залишати Ізраїль, який нікому, навіть американцям не видає своїх громадян. Якщо це дійсно так, то дуже цікаво, з ким же в цьому прекрасному місті зустрінеться шановна Юлія Володимирівна?

Політолог зазначає, що точних даних у нього немає, але хід недавніх подій підводить до думки, що ці важливі люди відносяться саме до еліти з оточення Януковича. А саме з тієї частини, яка зараз не може повернутися в Україну. Значна частина цих персон сьогодні проводять час в Відні, куди до них і до Дмитра Фірташа недавно вже літала Тимошенко. Але там вона випадково встигла засвітитися, коли з аеропорту її забрала машина, яка постійно возить олігарха Фірташа. Тому до Відня і Варшави, де теж для неї стало занадто тісно, ​​Тимошенко найближчим часом заглядати не стане. Інша справа – Женева.