ч

Народний депутат України Тетяна Чорновол готова силою відстоювати інтереси України. Народна обраниця заявила, що застосування кулаків характеризує її як людину дії.

Новину передає Корупція.Інфо

«Якщо інтереси України вимагають дати в морду, я дам в морду. Це характеризує мене як людину дії. Я борюся за інтереси України. Якщо треба — я стріляю з автомата за Україну, якщо треба — я стріляю з зенітки за Україну. Якщо треба — я дам і в пику», – зазначила Чорновол.Напередодні Чорновол влаштувала скандал в офісі народного депутата Олександра Онищенка у місті Миронівка Київської області.

Чороновол розповіла, що новим олігархом у сфері газовидобування в Україні може стати колишній регіонал Олександр Онищенко, який за часів Януковича був менеджером екс-президента.

«Цього олігарха звати Онищенко. Його колишнє прізвище Кадиров. Його, в принципі, так і називають Онищенко-Кадиров. Цей олігарх за часів Януковича був менеджером Януковича, який курував бізнес Януковича у сфері вітчизняного видобування природного газу», – відзначила вона.