У “Слузі народу” визначилися з кандидатами на пост наступного прем’єр-міністра України: Коболєв, Вітренко, Гончарук і Рашкован.

Про це повідомив майбутній глава фракції партії “Слуга народу” в парламенті Давид Арахамія в інтерв’ю “Радіо НВ” у вівторок.

“Безальтернативним” спікером Ради, за словами Давида Арахамії, є Дмитро Разумков.

Майбутній народний депутат від партії “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що політсила має шорт-лист кандидатур на посаду прем’єр-міністра.

“У нас є шорт-лист, в ньому Андрій Коболєв (голова правління НАК “Нафтогаз України”), Юрій Вітренко (виконавчий директор “Нафтогазу”), Олексій Гончарук (заступник голови ОП з економічних питань) і Владислав Рашкован (виконавчий директор Міжнародного валютного фонду)”, – зазначив Арахамія.

Стосовно ж того, хто може стати головою нової Верховної Ради, то він назвав “безальтернативним” кандидатом на цей пост главу партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова.

“Я думаю, спікером буде Дмитро Разумков. У Трускавці (там майбутні нардепи від “Слуги народу” проходили навчання) у нас не було взагалі жодного альтернативного кандидата. Тобто це безальтернативний кандидат”, – заявив Арахамія.