Прем’єр України Володимир Гройсман продовжує веселити українців цифрами, хоча вибори вже давно закінчилися і його повідомлення виглядають безглуздо.

У соціальних мережах блогер Сергій Марченко розповів про поведінку Володимира Гройсмана, який ніяк не може зрозуміти, що передвиборна кампанія закінчилася. На думку експерта, прем’єр-міністр застряг десь в 70-х роках.

«Вибори вже програні, а Гройсман продовжує строчити звіти про кілометри доріг і про те, як його команда підвищує процент жирів у маслі. Він схуд і став краще одягатися, але ці надої, громади, бюджети видають в бадьорому прем’єрському тілі ментального дідуся, який застряг десь в 70-х. Тоді не було Ютубу і всі читали в туалеті газету. Правда. Цифрам Гройсмана там саме місце», – пише Марченко.

Також блогер відзначає, що Зеленський побив всі ці цифри тільки одним серіалом, який знімали кілька тижнів. А через п’ять років Зеленського переможе той, хто зробить стрім про схований від українців вибраніум.

«А зараз все змінилося. Зеленський побив всі цифри за п’ять років одним серіалом, що знімався кілька тижнів. Пройде ще п’ять років, і Зеленського поб’є блогер, який записав стрім, що у Зеленського приховали від народу вібраніум, знайдений харківськими вченими під Дрогобичем. Рейтинг президента просяде незначно, але остаточно доб’є слугу народу наступний блог, де суперник розповість, що Зеленський спить з Юзиком і взагалі – у нього одне яєчко. І народ такий: ну бог з ним, вібраніумом, всі крадуть, але одне яєчко … Не таким повинен бути президент! », – робить висновок Марченко.

У коментарях люди теж вирішили висловитися про поведінку Гройсмана:

«Молодий старик. Велике розчарування від цього схудлого. Він би в комітет ГКЧП добре вписався »,« А якщо у Гройсмана їх виявиться три ?! »,« Корінь всіх проблем в тому, що народу можна голосувати без всяких обмежень ».