Олександр Лукашенко досить жорстко висловився на адресу президента України Володимира Зеленського під час сьогоднішнього великого спілкування з журналістами.

Журналіст телеканалу “112 Україна” запитав Бацьку про ставлення до того, що Зеленський вирішив офіційно не називати Лукашенко президентом Білорусі.

“Володі Зеленському треба зараз побоюватися, щоб його хтось не назвав просто Зеленським, а не президентом. По-моєму все до того йде. З 70 з гаком відсотків він обвалився, ось недавно там… хто 22, хто 28, хто 30 дає відсотків. Треба примудритися, щоб за півтора-два роки обвалити довіру до себе з боку народу. Тому, грубо скажу, – чия б корова мукала, а Зеленського – мовчала “, – заявив Лукашенко.

На цій зустрічі з представниками ЗМІ білоруський лідер торкнувся багато актуальних тем, включаючи і стосуються України.

Зокрема Олександр Лукашенко під час чотиригодинної зустрічі з політичним оглядачам з декількох країн заявив, що може закрити кордон для ввезення продукції з території України.

“Мене постійно мій друг і старший брат, як я його називаю, (Володимир) Путін дорікає в чому – що у нас є режим санкцій з боку Росії, ви знаєте, ембарго проти Європи і так само України. І він мене завжди, за будь-якої зустрічі [питає]: а чому у тебе український кордон не зачинений? А чому українці через Білорусь поставляють якийсь спискок санкційної продукції на ринок Росії? А чому ти у них щось купуєш, це і так далі. Він має рацію. І ви, Україна, проти нас санкції вводите. Слухайте, та прокиньтеся ви. Ви дивіться, щоб ми не закрили кордон для товарів з української території”, – заявив Лукашенко на зустрічі з білоруськими та зарубіжними журналістами.