Мешканка районного центру Іваничі Єва Сухова поділилася неприємною історією, яка трапилася у зв’язку із похоронами її матері, передає Корупція.Інфо

Популярне: Рветься на нову роботу? Юлія Тимошенко повідомила важливу інформацію щодо своїх планів

У листі жінки, опублікованому в місцевій газеті, йдеться про те, як сім’я у місцевих комунальників замовила ритуальний автобус, оплативши його послуги. Проте замість нього приїхала вантажна машина, яка відвозить сміття на відстійники.

Публікація «За що ми заплатили?» розміщена в іваничівській районній газеті «Колос» за 7 жовтня, а оприлюднив її у соцмережі Василь Ігнатюк.

Наводимо текст листа до редакції газети повністю.

«У моєї мами 28 вересня були похорони. Чоловік відразу пішов у ВУЖКГ, домовився про автобус для поховання, все оплатив. 28.09.2017 року о 12 годині мав бути транспорт. В 11 годин потелефонувала і нагадала їм. Вони мені сказали, що все буде добре, автобус буде вчасно.

Отець Володимир вже відспівав маму,  її винесли на вулицю, а автобуса не було. Машина приїхала тільки в 15.30. Після того, як вивезла сміття на відстійник. Злегка змита, без брезента, сморід був жахливий від неї.

Питання: «За що ми оплатили?» В квитанції було зазначено «похоронна машина». Чому вони відразу не повідомили, що не буде автобуса. Тобі я змогла б знайти інший засіб перевезення, а не везти маму на такій машині. Я рахую, якщо ВУЖКГ не має належного транспорту, то навіщо дурять людям голову і беруть гроші. Тим більше, моя мама працювала у цій організації. Виходить, у нас катафалк після відстійників?

Єва Сухова»

У відповіді за підписом начальника ВУЖКГ Петра Крася на лист читачки йдеться:

«Адміністрація ВУЖКГ смт Іваничі просить вибачення у сім’ї Є. М. Сухової, якій спричинили незручності при похованні матері.

28.09.2017 р. за заявою Є. М. Сухової автобус  для надання ритуальних послуг виїхав із гаража вчасно, але по дорозі на АЗС поламався, про що було повідомлено заявника. Швидко відремонтувати транспортний засіб не вдалося.

На усне прохання родичів померлої було надано єдиний можливий транспортний засіб на поховання – вантажну машину, а поховального покривала в організації немає.

У звязку з тим, що комунальне господарство не є надавачем ритуальних послуг, тому підприємство надає тільки автотранспорт для поховання жителів селища, за що і бере оплату згідно калькуляції».