Вокаліст відомої групи “Бумбокс” Андрій Хливнюк висловився про розлучення з дружиною Ганною. У відеокоментарі для Telegram-каналу артист не захотів прямо відповідати на запитання журналістів і послав всіх, хто цікавиться.

40-річний Андрій Хливнюк різко відповів на чутки про розставання з дружиною. У відеокоментарі для Telegram-каналу “Особливе з Соломією” артист послав всіх, хто цікавиться в п’яту точку.

“Так це, блін, не ваша справа, друзі мої, зайчики. Що ж вам сказати .., як же так зробити, щоб не послати вас … Ніколи не приносите свою роботу додому. І не тягніть домашні справи на роботу, і тоді у вас все буде добре. Ось так .. це схоже на відповідь? Не дуже .., тоді йдіть в ср*ку “, – прокоментував Хливнюк.

Як відомо, в 2010 році Хливнюк взяв за дружину Анну Копилову, дочка Вадима Копилова, колишнього на той момент заступником міністра фінансів України. У тому ж році у пари народився син Ваня, а в 2013-му – донька Саша. Останнім часом в українському шоу-бізнесі заговорили, що подружжя розлучилося. Поки ні Андрій, ні його дружина Анна цю інформацію не підтвердили.