Це брехня! РФ обманює всіх: газ насправді є. Проблема в ціні - маніпуляції розпочались! | Корупція Інфо

Це брехня! РФ обманює всіх: газ насправді є. Проблема в ціні – маніпуляції розпочались!

Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував інформацію про те, що в Україні не вистачає газу. За його словами, РФ створила штучну ситуацію не тільки для України, але й цілої Європи.

Про це він заявив у програмі Савіка Шустера “Свобода слова”.

Він не розуміє заяв про те, що ніби немає газу. Він визнав, що на ринку дійсно складна ситуація, але вона штучна. Як пише видання “Коментарі”, газу не вистачає й іншим країнам Європи.

“Насправді газ є, але яка ціна того газу. Але це питання не тільки нас стосується, це питання стосується цілої Європи, на сьогоднішній день. І ви знаєте, що сьогодні  є штучна ціна. Це не є ринкова ціна, яка була зроблена Російською Федерацією спільно з деякими діячами з Європою. З урахуванням того, що побудований Північний потік -2 і на сьогоднішній день він є каменем, через які відбуваються певні процеси. Путін використовує всі ці речі”,- заявив він.

Нагадаємо, вчора рада нацбезпеки та оборони за ініціативи президента Володимира Зеленського зібралася на засідання 15 жовтня. Під час нього члени РНБО обговорили низку важливих питань.

Головною темою засідання, як раніше анонсував секретар РНБО Олексій Данілов, було питання обороноздатності і безпеки України. Також гостро поставили питання щодо розповсюдження коронавірусу.
Статті по темі