За словами спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, скорочення зарплат буде стосуватися всіх. Зокрема і наглядових рад.

“Буде урядовий законопроєкт, пов’язаний зі змінами до бюджету. Багато слушних пропозицій було і про зменшення зарплат для чиновників. Я розумію, що всі хочуть отримувати гідну зарплату, але сьогодні такі виклики перед державою, що мабуть треба трохи вгамувати апетити”, – підкреслив спікер парламенту.

За словами Разумкова, це буде стосуватися всіх, в тому числі і членів наглядових рад.

“Це буде стосуватись всіх. В тому числі наглядові ради. Ми запропонували саме таку позицію до Кабінету міністрів України. І народні депутати, і міністри, всі. Обмеження буде на рівні 10-ти мінімальних заробітних плат”, – заявив він.

Окрім того, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пропонує депутатам у понеділок, 30 березня, провести ще одне позачергове засідання парламенту для ухвалення законопроєкту №3254 “Про внесення зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців”.

Таку пропозицію спікер озвучив на засіданні погоджувальної ради у понеділок, 30 березня.

“Є пропозиція, якщо буде стовідсоткова підтримка всіх фракцій, через рішення погоджувальної провести додаткове позачергове засідання, яке відбудеться одразу після першого позачергового засідання. Воно буде складатися з одного питання – №3254”, – сказав Дмитро Разумков.

“Щодо кадрових питань, я очікую, що будуть прийняті деякі рішення. Ми чекаємо від наших колег документи. Будуть відбуватися зміни в уряді. Якщо все буде добре, обиратимуть деяких міністрів”, – сказав Разумков.

Варто зазначити, фракція “Слуги народу” поки не хоче введення на території України надзвичайного стану.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія біля будівлі Верховної Ради

“Зараз ні. Поки є можливість зберігати ненадзвичайну ситуацію і не вводити надзвичайний стан, будемо іти таким шляхом. Адже надзвичайний стан може дуже руйнівно вразити економіку і ми не хочемо цього допустити”, – заявив Арахамія.

Зокрема, нардеп навів дані, що уже 600 тисяч працівників сервісної індустрії тимчасово уже втратили роботу тільки у Києві.