Партія “Батьківщина” уклала з аграрними та фермерськими асоціаціями України Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво заради збереження і розвитку агросектору.

Як повідомили в прес-службі, сторони домовилися сформувати й представити фахову команду, розробити стратегію розвитку сільського господарства та зробити все можливе, аби Україна увійшла в перелік кращих аграрних країн світу.

“Батьківщина” з аграрними асоціаціями вже давно працює як команда однодумців, бо ми з вами однаково бачимо розвиток аграрного сектору України. Ми переконані, що українська земля мусить використовуватися на благо українського народу. Але, на жаль, президент та його монобільшість роблять сьогодні кроки діаметрально протилежні національним інтересам України в аграрному секторі”, – заявила Юлія Тимошенко.

Тільки от чомусь Леді Ю, забула згадати, про малих фермерів та селян. Підтримуючи великий агробізнес, хто подумає про населення?!

Юлія Тимошенко вже під час минулого ефіру “Право на владу” на каналі 1 + 1 фактично закликала до бунту після місцевих виборів, про це в своєму телеграм каналі написав екс-нардеп Сергій Лещенко.

Тимошенко закликала людей протестувати проти рішень президента Зеленського і монобольшості “Слуг народу”.

“Люди на рівні мудрості відчувають, що країну ведуть не в тому напрямку – на рівні законів. Таких, як закон про землю, як стратегічна власність, як гральний бізнес. У суспільстві необхідна сила, яка буде балансувати це. І яка скаже президентові вагоме “ні” або вагоме “так”.

Тимошенко закликала протистояти владі після місцевих виборів. “Може статися консолідація сил в місцевих радах, а також консолідація між радами”, – заявила Тимошенко. Іншими словами, вона анонсувала створення коаліції між місцевими радами, які будуть протистояти Зеленському.

“У Запорізькій області є” територія, вільна від грального бізнесу “. А якщо всі території об’єднаються і скажуть президенту “відміни цей закон”, президент не зможе встояти. Зараз за законом про землю аналогічні явища відбуваються, – закликала Тимошенко.

“Я прошу всіх українців. Ці місцеві вибори не будуть рядовою подією. Треба йти, надягати масочку, рукавички, окуляри, витримувати дистанцію 1.5 метра, але йти і сказати або «так», або «ні» тому, що робилося останні півтора року “, – знову закликала до бунту Тимошенко.

Сказане Тимошенко повністю лягає в сценарій Коломойського і ОТЗЖ після місцевих виборів, спровокувати дострокові парламентські вибори.

А ви підтримуєте Тимошенко в бунті після місцевих виборів? – іронічно підкреслив Лещенко.