Народний депутат і лідер партії «ЗА Майбутнє» Ігор Палиця відкидає звинувачення експрезидента і лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка в тому, ніби він має прокремлівські зв’язки.

Про це нардеп сказав під час прямого ефіру ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Я довго терпів. Поки Порошенко не поїхав Івано-Франківською областю, районними центрами розповідати, що «Палиця представляє Кремль, що він представляє Росію, що він запроданець Росії». Я хочу звернутися до жителів Львівської області, Івано-Франківської, Тернопільської областей. Друзі мої, я досить добре знаю Порошенка, я бачив, що він робив від 14-го року. Друзі, я знаю, що він працював від першого дня свого призначення президентом дуже плотно з Зурабовим, послом Росії в Україні, з Медведчуком Віктором Володимировичем, з Путіним він весь час розмовляв. У нього тільки у 18-му році закрилась Липецька кондитерська фабрика в Росії. У нього тільки в кінці 15-го року відбувся продаж Севастопольського судоремонтного заводу, директор якого визнав, що Росія – власник Криму. Є підписи цього директора в листах, коли він звертався до міністра промисловості Росії, що «уважаемый министр такой-то, я директор такого-то завода», який тоді належав тоді Порошенку, «признаю…». Тобто він визнав, що Росія володіє Кримом. І після цього цей директор був призначений керівником «Зоря Машпроєкту» в «Укроборонпромі», – сказав Ігор Палиця.

Він зазначив, що Порошенко – «це нечесна людина, це запроданець. Це той, хто торгував з Росією, який працював з Росією. Який кинув наших хлопців, з Майдану, які пішли в перші добровольчі батальйони – спочатку кинув в Іловайськ, потім кинув в Дебальцевому. Потім він не зробив нічого, щоб не дати можливості бути Іловайському… Хоча знав вже 5 серпня, що є російські війська під Новоазовськом. Він нічого не зробив. Він хотів знищити всіх патріотів. І сьогодні він претендує бути патріотом? Сьогодні він сварить далі країну: хто говорить російською, українською, хто в яку церкву ходить. Це чорт, який не має права називатися патріотом».

Ігор Палиця також нагадав, що за час президентства статки Порошенка зросли.

«Я проаналізував декларацію Петра Олексійовича Порошенка на 2014 рік і на 2019. П’ять років президенства, п’ять років війни, п’ять років українці ставали ще біднішими, п’ять років в Україні ставало все менше можливостей розвиватися. У Петра Олексійовича через п’ять років війни в готівці, записано в декларації, лежить вдома 47 мільйонів доларів і 400 мільйонів гривень у готівці.

Це у президента воюючої країни, яких не було на початок війни. Це 600 кілограмів грошей. Якщо уявити скільки це, це 600 кілограм грошей по 100 доларів США – це 60 мільйонів доларів, які не влізуть у середню сільську хату будь-якого громадянина України. От стільки пан Петро Порошенко після п’яти років президентства і боротьби за Україну, боротьби з Кремлем, зібрав собі грошей», – заявив Палиця.