Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія пообіцяв не допустити створення у Верховній Раді слідчої комісії у справі щодо імовірної операції українських спецслужб проти ПВК Вагнера.

Про це він заявив у коментарі журналістам.

«Є питання доступу та допуску до державної таємниці. Наприклад, я у комітеті національної оборони і безпеки. І у нас не всі члени навіть мають доступ і допуск. Якщо, припустимо, це спецоперація, як пишуть зараз, була виконана разом з іншими спецслужбами інших країн, то, як ви вважаєте, це буде схвалено спецслужбами інших країн, що їх закриті відносини будуть якимось чином обговорені у суспільстві?» — пояснив Арахамія свою позицію.

Він розповів, що є підкомітет з розвідки, в якому є люди зі всіх фракцій в парламенті, які можуть отримати допуск та доступ, запросити будь-яку персону в цій країні на доповідь у закритому форматі, щоб з’ясувати всі обставини.

«А потім коротко, не розголошуючи ніякої таємниці, доповісти суспільству, чи є зрада, або зради немає. Так працює весь світ. Я не розумію, навіщо політизувати діяльність спецслужб. Це дурість», — додав нардеп.

Раніше Володимир Ар’єв заявив, що в Офісі президента дали завдання знищити всі можливі докази про те, що була нарада щодо спецоперації із затримання російських найманців з приватної військової компанії “Вагнера”.

13 вересня петиція родичів загиблих на Донбасі воїнів з вимогою створити парламентську ТСК по справі “вагнерівців” зібрала 25 тисяч голосів.

Нагадаємо, 29 липня білоруські державні ЗМІ повідомили про затримання 33 бойовиків російської приватної військової компанії “Вагнер” (32 – під Мінськом, ще одного – в іншому регіоні). Вони прибули до Білорусі в ніч із 24 на 25 липня.
Слідчий комітет Білорусі підозрював затриманих у підготовці масових заворушень напередодні президентських виборів.