Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк тяжко хвора. Її діагноз, як повідомляють ЗМІ, рак мозку. Тривалий час в мережі з’являлися новини про стан зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, але родичі коментарів не давали. Однак нещодавно в Instagram з’явилася сторінка, на якій родина Анастасії Заворотнюк спростовує фейкові новини, а також ділиться архівними фото актриси.

Цього разу в акаунті з’явилися кадри, на яких Анастасія Заворотнюк позує з онкохворими дітьми. За словами родичів, актриса ніколи не залишалася осторонь і підтримувала хлопців.

“У Насті в житті була не одна історія, коли в її підтримці потребували хворі, важкою недугою, діти. Вони мріяли зустрітися з улюбленою актрисою, – це було дуже важливо, щоб повірити в диво і психологічно націлитися на одужання. Терапія позитивними емоціями дійсно давала свої результати. Сьогодні деякі з цих “дітей” – зовсім вже дорослі люди, які зуміли впорається з хворобою і повернутися до нормального благополучного життя. І вони тепер відгукуються з різних куточків країни, хочуть поділитися своїм теплом, як колись Настя ділилася з ними своїм і вселяла впевненість в тому, що все буде добре. Спасибі, ми любимо і пам’ятаємо абсолютно кожного!

А ще пишуть ті, хто бореться з хворобою прямо зараз. Дивовижні люди, яким у своїй такій непростій ситуації вистачає душі, щоб співпереживати з іншими. Ми не просто вам вдячні, ми читаємо ваші історії і молимося за вас так само, як ви за нас. Ми знаємо, розуміємо і відчуваємо однаково. Тому, будь ласка, одужуйте швидше, нехай у нас всіх все вийде! “, – сказано в повідомленні.

Який стан Анастасії Заворотнюк – родичі поки не повідомляють, але не втрачають надію на одужання.

#Президентпочуйнас