Волонтер Маруся Звіробій візьме участь в проміжних виборах до Верховної Ради в 87 виборчому окрузі (Івано-Франківська область) від партії Європейська солідарність.

Про це вона повідомила в Facebook.

7 грудня Звіробій написала, що зустрілася з лідером партії Петром Порошенко. “Він погодився надати можливість поборотися на парламентських виборах кандидатом від Євросолідарності”, – написала волонтер.

За словами Звіробій, партія в повному складі підтримала її кандидатуру.

“Цікавить повна проблематика округу. Команда для вирішення вже є. Округ почесний. Опоненти максимально гідні першого передвиборного досвіду. Маю серйозні причини висуватися, пов’язані з ризиками для наших громад”, – написала вона.

За словами волонтера, таке рішення вона прийняла після чергового продовження запобіжного заходу фігуранту справи Шеремета Андрію Антоненко. Вона написала, що відчула себе неефективною і не хоче “створювати видимість боротьби”.

Не змогли пройти повз цієї новини тг-канали.

“Передбачуваний крок -” Євросолідарність” Порошенка висуває кандидатом в депутати Ради по 87 округу на Івано-Франківщині” Марусю Звіробій “. Ту, що Олена Самбул. Ту, що закликала і продовжує закликати до вбивства президента України.

Місце на окрузі звільнив обраний мером Надвірної нардеп- “слуга” Зіновій Андрійович. І взагалі не факт, що тепер цей округ займе “Слуга народу”.

А якби діяли швидко і за законом – “Звіробій” вже б сиділа. На цілком законних підставах – публічні заклики до розправи над президентом України. Відсиділа б повний термін – іншим б не кортіло. Замість цього влада влаштувала їй передвиборний піар.

Кличте ще, Олега Ляшка на округ. Кинемо в цю Сциллу – Харибдою. Нехай вже знищать один одного на цих довиборах “, – коментує” Клименко-Тайм “.

“У партії Порошенка” Європейська солідарність “на одного душевнохворого побільшає. Так, Маруся Звіробій, відома своїми погрозами на адресу президента країни і ряду інших політиків, братиме участь на довиборах до Верховної Ради на 87 окрузі (Івано-Франківська область). Вони відбудуться 28 березня 2021 року “, – пише” Шептун “.

“Партія Порошенка висунула Марусю Звіробій кандидатом по 87 мажоритарному округу.

Чекаємо-с фіаско”, – коментує” Коридор ОП “.

Але це ще не все. ЄС вирішили підсилитися ще одним кадром.

Екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян став членом політичної партії “Європейська солідарність”, яку очолює колишній президент України Петро Порошенко.

Цією новиною Омелян поділився на своїй сторінці в Facebook.

“Ну що ж, сьогодні завершилася моє безтурботне, веселе, повне яскравих пригод життя бездомного опозиціонера-одинаки. Дякую Петру Порошенку за пропозицію стати членом партії” Європейська Солідарність “і увійти в її керівні органи”, – написав політик.

“Ну і відразу ж, навздогін до Звіробій, ЄС вирішила якісно підсилитися не ким іншим, як гіперлупом Омеляном.

Тепер цей новатор, дружина якого народжує виключно в Штатах, буде ще голосніше кричати про реванш “, – коментує Бородатая бабушка.