Під час виступу у Верховній Раді прем’єр-міністра Дениса Шмигаля повторилася історія з виступом з трибуни лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

У той час, коли прем’єр говорив про роботу уряду, двоє народних обранців стояли біля трибуни до нього спиною. Один з них про щось розмовляв зі своїм колегою. «Слуга народу» Макс Бужанський говорив по телефону. Деякі зі «слуг» вивчали свої девайси.

Фото в Facebook опублікував Олександр Гончаров.

“Дежавю 🤣
виявляється, прем’єра заслуховують тими ж частинами тіла, якими слухали і Юлію Тимошенко “, – прокоментував він фото.

Коментатори обурені невихованістю нардепів.

Нагадаємо, схожу ситуацію спостерігали на засіданні Ради 17 листопада. Тільки тоді на місці Шмигаля перебувала Юлія Тимошенко. Її також ніхто уважно не слухав, що видно на фото.

Раніше Шмигаль повідомив, що інформацію про плановані карантинні заходи в Україні Кабінет міністрів оприлюднить вже на наступному тижні – 9 грудня.

“Повний перелік вже узгоджених заходів ми оприлюднимо під час засідання Кабінету Міністрів в наступну середу, 9 грудня”, – заявив політик.

При цьому він пообіцяв, що уряд врахує пропозиції мерів і губернаторів. Також прем’єр нагадав, що на період карантину діє мораторій на перевірки бізнесу.

“Важливо, що всі перевірки бізнесу в даний час, в тому числі Державною податковою службою та іншими контролюючими органами, заборонені. Можуть здійснювати тільки перевірки на дотримання протиепідемічних заходів”, – підкреслив Шмигаль.