Стало відомо, що армія окупантів починає окопуватися. Отже, у Путіна закінчилися сили для наступу.

Ресурсів для продовження наступу в Україні окупаційна армія РФ вже не має.

Російська армія почала завозити на окуповані нею територією України залізобетонні доти. Конструкції було помічено на українському Півдні. Це говорить про те, що агресор переходить від настання оборони.

 Таку думку у своєму блозі у Facebook висловив журналіст Іван Яковіна.

“У Путіна закінчилися сили наступати. Він збирається окопуватися. Упевнений, що незабаром з Москви кричатимуть криком про миролюбність і бажання “припинити жахливу війну, яку розпочав Захід”. кричали телепропагандисти і бачу ці статті прихильників Путіна на Заході: “Настав час змусити Зеленського розпочати переговори”, “Росія хоче лише миру”, “Київ наполягає на продовженні безглуздої бійні”…” – висловив думку Яковіна.

Він вважає, що єдиною правильною тактикою Заходу в даній ситуації є нарощування військових постачань в Україну. Примітно, що синхронно з появою дотів МЗС РФ виступило з дуже цікавою заявою.

Він закликав Київ та Захід “змиритися з територіальними реаліями”. Очевидно, що Москва всіма силами намагатиметься зберегти за собою нові території України, які їй вдалося захопити після повномасштабного вторгнення.

 Така зміна риторики відбулася на тлі активної роботи на фронті реактивних систем HIMARS, якими ЗСУ почали активно громити тилові склади та бази окупантів. Наступальний потенціал російської армії остаточно підірвано. Важливо відзначити, що Київ категорично заперечує сценарій із територіальними поступками Москві. Це декларував, зокрема, особисто президент Володимир Зеленський. Він наголошував, що такий варіант лише відкладе війну та розпалить апетити Москви.

Водночас військовий експерт олег Жданов припустив, як закінчиться війна.

«На полі бою», – зазначає він.

Уже 5 місяць триває повномасштабна війна росії з Україною. Бойові дії мають закінчитися перемогою Збройних сил України.

Таку думку 24 каналу висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов. За його словами, війна з росією буде складною.

Попереду на українців можуть чекати вкрай складні і кровопролитні бої.

Це буде нелегка війна, іноді з “м’ясорубкою”. Але вона повинна закінчитися розгромом російської федерації по полі бою,– наголосив військовий експерт.

Що ж стане крапкою у війні ?

Жданов додав, що вирішальна битва між українськими військами та загарбниками не обов’язково має відбутися аж на російському кордоні.

Це може статися і раніше, якщо росія буде змушена дати нам рішучий бій. Саме цей рішучий бій та перемога у ньому може стати крапкою у цій війні,– зазначив він.

Військовий експерт переконаний, що інші варіанти розвитку подій – припинення вогню, домовленості, перемир’я – не принесуть ніяких результатів.

“Це буде просто відкладена війна. Ми це вже проходили”, – додав Жданов.

Раніше президент Володимир Зеленський оцінив шанси завершити війну до кінця 2022 року. За словами глави держави, для цього необхідна єдність країни.

Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю телеканалу CNN, повідомляє 24 канал. Глава держави підкреслив, що він оцінює шанси на припинення військових дій

Війна завершиться за столом перемовин

Володимир Зеленський відзначив, що завершення війни залежить від України, міжнародних партнерів та від Бога.

Все залежить від нас, від вас і від того, хто зверху,– зазначив президент.

У відповідь на питання журналіста Володимир Зеленський пояснив, що якщо українці залишатимуться в такій єдності, в якій є зараз, міжнародна підтримка буде такою ж потужною, а Бог та удача будуть на нашому боці, то до кінця 2022 року цілком реально завершити військові дії.

Президент підкреслив, що має на увазі саме бойові дії, адже якщо ми будемо міцними, у росії не залишиться іншого варіанту, як сідати за стіл перемовин. Зеленський наголосив, що будь-яка війна завершується за столом перемовин.

Тому, за словами глави держави, важливо, щоб Україна була міцною, а світ – об’єднаним довкола неї. Найміцнішою позицією на перемовинах України та росії будуть саме наші успіхи на фронті.