Білоруське об’єднання “Кібер-партизани” пригрозило зупинити роботу податкової, енергетичної та банківської системи. На це підуть, якщо 13 вересня під час масштабних акцій протестів силовики здійснюватимуть затримання.

IT-спеціалісти Білорусі заявляють, що Лукашенко має вийти на вулиці міста і перепросити у громадян. Про це йдеться у телеграмі “Кібер Партизани”.

Про це йдеться у їхній заяві, котру опубліковано в Telegram, передає Еспресо.TV.

“Якщо 13.09.2020 року затримають хоча б одного протестувальника, то Білорусь забуде що таке податки до того моменту, доки арешти не припиняться і Лукашенко не залишить свою посаду. Інакше, буде дуже боляче”, – зазначається у зверненні.

Також вони вимагають від Лукашенка “особисто повинні вийти з гучномовцем з палацу Незалежності і вибачитися перед білоруським народом”.

Інакше хакери погрожують припиненням роботи електроенергетичної, податкової та банківської систем Білорусі й проблеми з національною валютою та рахунками команди президента.

“Олександр Григорович, ми звертаємося особисто до Вас.

Буде дуже боляче, спочатку податкова система ляже, потім електрика в країні закінчиться, потім банківська система ляже… Воно вам треба?

Ви так дбаєте про своє оточення… Без проблем, ми здатні і (білоруський – ред.) рубль вбити і почати рахунки ваших близьких друзів блокувати”, – стверджують “Кібер-партизани”.

Зазначимо, що 13 вересня перед акцією протесту “Марш героїв” люди помітили військову техніку, зокрема, колону автозаків та вантажівок. Техніка рухається проспектом Незалежності у Мінську.