Ефір ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” увечері 18 грудня сколихнула сварка. Лайку влаштували прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і депутат проросійської партії “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич.

Відео зі сваркою було оприлюднено на Facebook-акаунті “Шустер online”.

Шуфрич накинувся на главу уряду через прийнятий Верховною Радою держбюджет на 2021 рік. Він запевняв, що влада планує витратити на будівництво доріг більше, ніж на охорону здоров’я. Згадав він і про нібито збільшення бюджету Офісу президента на 40%.

Шмигаль у відповідь звинуватив представника “ОПЗЖ” в маніпуляції.

“Ви перекручуєте. Офіс президента не має свого бюджету … Лікарні, які знаходяться в Держуправлінні справами президента, отримали якраз збільшення бюджету. За рахунок цього він росте. Не треба маніпулювати!” – заявив прем’єр-міністр.

Після цього Шуфрич почав звинувачувати Шмигаля в тому, що той не знає суму мінімального прожиткового мінімуму в країні, хоча за кілька хвилин до цього прем’єр озвучив цю цифру.

“Ви критичний маніпулятор! На дороги не передбачено більше, ніж на медицину. Ви знову маніпулюєте. Кожна ваша фраза – це або брехня, або маніпуляція”, – констатував Шмигаль.