Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау вважає, що Україна має право повернути усі свої території у межах 1991 року. Про це він сказав перед зустріччю глав МЗС країн НАТО у Бухаресті, цитує його TVP.

За його словами, у Європі не буде миру, якщо Україна не відновить суверенітет та територіальну цілісність. Він зазначив, що НАТО не має альтернативи, окрім як спільно підтримувати Україну до кінця.

“Якби це не було дотримано, значить, Росія здобула б найбільшу політичну перемогу, а саме, вдалося б розділити нас”, – сказав він.

Рау переконаний, що Україна має повне право повернути свої території у межах міжнародно визнаних кордонів.

“НАТО послідовно проводить політику стримування та зміцнення східного флангу, включаючи зону країн Балтії, тут на першому місці знаходиться Польща”, – заявив дипломат.

Він підкреслив, що Росія не може досягти будь-яких успіхів на полі бою, тому атакує енергетичну інфраструктуру і таким чином хоче зламати бойовий дух українців.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін намагається заморозити Україну, щоб змусити український народ підкоритись РФ, заявив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі у Бухаресті.

Він зазначив, що світ бачить, що Путін намагався використати енергоносії як зброю з початку війни проти України.

“Ці напади на цивільну інфраструктуру, очевидно, призначені для того, щоб спробувати змусити українців підкоритись”, — сказав дипломат.