російські загарбники попри численні втрати, не залишають надій взяти в кільце гарнізон ЗСУ, який обороняє Авдіївку. Проте дуже мало шансів, що ця мрія в агресора здійсниться.

Таку думку в коментарі ЗМІ висловив військовий експерт, колишній спікер Генерального штабу Збройних сил України, капітан І рангу Військово-морських сил Владислав Селезньов.

“Росіяни хочуть оточити Авдіївку як мінімум останні 12 місяців. При цьому атакують вони її з завидною регулярністю і так само з завидною регулярністю отримують гідну відсіч”, — сказав Селезньов.

За його словами, станом на сьогодні бої за Авдіївку точаться вже у Красногорівці, яка практично впритул підступає до міста.

Тобто, як пояснює військовий експерт, росіяни діють за своєю класичною схемою створення “кліщів”. Для того, щоб перерізати всі логістичні маршрути та цим самим примусити українські Сили оборони до відступу.

“Але система оборони у нас там дуже потужна, і росіяни зазнають там величезних втрат. А у зв’язку з тим, що Авдіївка, Промка, Красногорівка, Мар’їнка належать до міської забудови, бої в них йдуть дуже важко. Отже для того, щоб мати можливість просуватися вперед, росіянам треба стерти наші міста та селища. Доходить до того, що руїни стають опорними вогневими пунктами”, — розповів Селезньов.

Він також наголосив, що ворог просувається дуже мляво.

“Відповідно, казати про те, що їхні бажання співпадуть з їхніми можливостями, не варто”, — запевнив військовий експерт.

Водночас Селезньов зауважив, що ворогу таки вдалося взяти під контроль дорогу з Авдіївки на Костянтинівку.

“Проблеми дійсно є, але вони не настільки критичні, як комусь здається”, — підкреслив Селезньов.