Радник міського голови Черкас на громадських засадах із інвестиційних питань Давид Саакашвілі розповів про свою діяльність на цій посаді.

Про це брат Міхеіла Саакашвілі розповів у коментарі Zmi.ck.ua.

“Ні для кого не секрет, що суттєві зміни у нашій плани вніс карантин. Я зміг активно попрацювати лише 2,5 місяці. Думаю, що не треба зайвий раз розповідати, що в цей період ми не могли організувати візити. Але зараз карантин в Україні, зокрема і в Черкасах, трохи пом’якшено. Тому десь черезе місяць планую привезти на перемовини перших інвесторів, зокрема із Туреччини. Це мої особисті ділові зв’язки. Неодноразово співпрацювали разом у різних проектах. Наразі мова йде про будівництво п’ятизіркового готелю на набережній, а також, можливо, туристичного комплексу поблизу міста. Я попередньо знайомив інвесторів із можливостями Черкас, але їм потрібно особисто все побачити”, – відзначив Давид Саакашвілі.

Нагадаємо, що наразі Давид є помічником скандального мера Черкас.

Окрім того, в далекому 2017 році, Давид Саакашвілі постраждав від українських силовиків, через брата, який тоді намагався повернутися в Україну.

“8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. Він юрист, мав посвідку про проживання в Україні, мабуть, таким чином намагаються вплинути на мене, щоб я передумав повертатися”, – написав Саакашвілі.

Проте згодом, після зміни влади, ситуація стабілізувалась, а соратники Саакашвілі – тепер вільно можуть проживати в Україні.

Варто зазначити, що сам Саакашвілі нещодавно жорстко відповів хейтерам, про що ми вже нещодавно повідомляли:

Призначивши мене, Зеленський продемонстрував ключову рису всіх успішних реформаторів – готовність робити сміливі кроки, навіть якщо це викличе злість і невдоволення установи. Моя кандидатура викликала гнів у багатьох, хто користується статусом кво, включаючи членів власної партії президента. Тим не менше, він настояв на своєму.

У такі відчайдушні часи люди хочуть реальних змін. Зеленський це розуміє. Найближчі місяці – це тест на його лідерство, як і на моє власне.

Якщо Україна стане процвітаючою європейською державою, Грузію та решту регіону чекає та сама доля. Якщо ні, то переможе Росія, а ліберальна демократія програє.
Грузинський рецепт повинен працювати на перетворення України, оскільки невдача – це не наш варіант.