Мюнхенська конференція відгриміла, проте подробиці зустрічей продовжують з’являтися у ЗМІ.

Проте мало хто звернув увагу на перепалку білоруської журналістки і скажемо так скандального соратника Порошенка, Гончаренка. Про ситуацію яка відбулась, подаємо в оригіналі, зі слів журналістки “СБ. Беларусь Сегодня”, Inessи Pleskachevskaya:

Сьогодні, скажу я вам, мені стало соромно за журналістів. Вірніше, деяких з тих, хто себе такими вважає. Було це після виступу президент Зеленського на Мюнхенській конференції з безпеки в форматі townhall. Народу було так багато, що деяким довелося стояти. Зеленський, що не кажи, зірка.

І ось, коли зустріч вже закінчилася, і люди покинули свої місця (багато обступили Зеленського, щоб сказати йому пару слів особисто), якийсь російський (він говорив росыйською) чи журналіст, чи то блогер став на свій мобільний телефон писати мобільний репортаж.

Він говорив, що на цій зустрічі було жахливо нудно (насправді аудиторія раз у раз вибухала сміхом), що зал був напівпорожній. І ось тут я не витримала (я ж чесна журналістка, ви знаєте), влізла цьому молодику в кадр і сказала:

“Це не правда! Те, що ви говорите – неправда! ». Він запитав, звідки я. З газети «Білорусь сьогодні». «Ось, – кричить ця людина в свій телефон, – бачите, це журналістка з білоруського держ ЗМІ, ви ж розумієте, що це не просто так!». Звичайно, це не просто так. Це тому, хлопчина, що я хочу тобі сказати: ти мудак, і ганьбиш нашу професію. Шкода, я не знаю, як його звуть і яке ЗМІ він представляє. Але я спробую знайти його в прес-центрі, щоб поговорити.

Доповнення на наступний день: це виявився не журналіст, а народний депутат України Олексій Гончаренко. Я хочу принести вибачення всім журналістам, яких цей пост міг образити. Я дізналася, хто був цей чоловік, з яким я зчепилася. Він не журналіст (хоча тут, можливо, акредитований саме в цій якості, як раніше акредитуватися журналістом на зустріч в Нормандські форматі).

Однак, варто зазначити, що на даний момент обидві публікації журналістки зникли з її особистої сторінки.