Глава Офісу президента Андрій Єрмак підтримав позицію Володимира Зеленського з електронного декларування та заявив, що закони, які наказують чиновникам декларувати свої доходи, не можуть бути скасовані навіть частково.

Про це Єрмак написав в Facebook.

“Ніяких відкатів до вчорашнього дня і непрозорих домовленостей на вищому рівні не може бути. Ніяких часткових або повних відмін тих чи інших базових законів, які змушують чиновників декларувати свої доходи. Це принципово”, – заявив глава Офісу президента.

Єрмак також повідомив, що на його думку, Україна може і буде розвиватися тільки в демократичній та антикорупційної парадигмі, ніколи більше не повернеться до “традиційних олігархічних практик”, і завжди буде дотримуватися своїх демократичних цінностей, серед яких ключове місце займає нульова терпимість до будь-яких проявів номенклатурної корупції.

“Сьогодні президент зайняв вкрай виразну і сильну позицію. І в черговий раз довів, що саме він є головним борцем з корупцією в Україні. Неочевидним позитивним наслідком кризи є те, що навколо захисту антикорупційної системи поки об’єдналися всі її ланки, всі антикорупційні органи”, – повідомив глава Офісу президента.

Відзначимо, що свою підтримку діям президента висловила також і депутат від партії “Слуга народу” Єлізавета Богуцька у своєму Фейсбук.

Передаємо її слова прямим текстом.

Не дивлячись на різницю позицій з Президентом з багатьох питань, сьогодні я повністю згодна з Володимиром Зеленським. Абсолютно!

Те, що робить зараз Конституційний Суд – і є по-суті, переворот. Сьогодні в екстреному порядку розглядається з-н про землю. І знаєте, чому це так скоро? Та тому що олігархічна гальорка ВР вступила в смертельну сутичку за накрадене добро.

Тому що вони панічно бояться того, про що сказав на Шустера Роман Лещенко, голова Геокадастру України. 5 млн га землі були просто вкрадені під час мораторію. Він пообіцяв до Нового року розкрити всі карти, перевернути їх сорочкою до верху, щоб ми побачили всіх Тузів, Королів, Дам і шісток, що беруть участь в спільному дерибані країни.

Вони зіграли з народом в “дурня”, витягаючи з рукавів сотні козирів.

І ось тепер, коли шулерів спіймали за руку, вони вирішили просто “відстрілятися”.

Я повністю підтримую Президента і вважаю, що не можна з ними говорити інтелігентно, якщо вони плюють тобі в обличчя.
Тим більше, коли на кону стоять Національні інтереси України!

Не смотря на разницу позиций с Президентом по многим вопросам, сегодня я полностью согласна с Владимиром Зеленским….

Опубліковано Liza Bogutskaya Понеділок, 2 листопада 2020 р.