Президенти США і України вперше зустрінуться 1 вересня в Варшаві на заходах до річниці початку Другої світової війни.

Зустріч президентів США та України Дональда Трампа та Володимира Зеленського у Варшаві відбудеться 1 вересня в ході церемонії з нагоди 80-річчя початку Другої світової війни. Про це після зустрічі із Зеленським у Києві в середу, 28 серпня, повідомив радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон.

У мене була честь мати зустріч із президентом Зеленським протягом півтори години… Я висловив наші очікування щодо зустрічі в Варшаві двох президентів. Ми через пару днів будемо опрацьовувати організацію цієї зустрічі”, – заявив Болтон.Також він розповів, про що говорив із Зеленським. Зокрема, Болтон зазначив, що схвалює його ініціативу щодо невідкладного прийняття президентських законопроектів.

“Я почув від президента Зеленського про плани реформ в Україні, про законопроекти, які вони подадуть до парламенту, їх очікуване схвалення, і про плани затвердження Кабінету Міністрів вже завтра”, – розповів він.

Зокрема, Болтон виділив протидію корупції, зазначивши, що це також питання безпеки для України.

“Якщо говорити політично, то законодавчий успіх, прийняття цих реформ посилить позиції Зеленського у світі”, – сказав Болтон.