Евакуйований з Польщі українець заявив про те, що коронавірус небезпечний тільки для літніх людей, тому сам він себе ні в чому не збирається себе обмежувати в зв’язку з карантином в Україні.

“Це проблеми більше для людей похилого віку, ми це все знаємо. Люди молоді, хворі коронавірусом, переносять все це навіть безсимптомно. Я вам скажу чесно, що я себе сильно не збираюся чомусь обмежувати”, – заявив евакуйований з Польщі українець.

У п’ятницю, 20 березня, у Львівській області на кордоні з Польщею співробітники ГосЧС зустріли два потяги, якими евакуювали громадян України. За даними Держприкордонслужби, на батьківщину повернулося більше 1150 пасажирів. Всього з Польщі очікується 4 потяги з нашими співвітчизниками.

Нагадаємо, карантин у Києві може бути продовжений в тому випадку, якщо буде рости кількість тих, що заразилися коронавірусом. У цьому питанні все залежить від того, наскільки будуть дотримуватися правила карантину. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в інтерв’ю