Сьогодні, 12 травня, президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Головнокомандувача. 
 

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі. 
 
Зеленський прослухав доповіді щодо оперативної ситуації на фронті, зокрема успіхи ЗСУ на деяких напрямках. 

“Почули доповідь генерала Сирського, чиї підрозділи надзусиллями зупинили ворога та навіть відкинули його назад на деяких напрямках”, – зазначається у дописі Зеленського.

Окрім цього доповідав і генерал Тарнавський щодо актуальної ситуації в ОСУВ «Таврія». ОСУВи «Одеса», «Північ» – також під контролем. Визначили їхні першочергові потреби й ознайомилися з темпами комплектування технікою та боєприпасами нових бригад.  

Також на Ставці були важливі доповіді главкома Залужного, міністра Резнікова, генштабу та міністра стратегпрому Камишіна.  

“Звірили всі наші довготривалі контракти на постачання боєприпасів і ракет”, – підмітив Зеленський.

Окрім цього сьогодні Зеленський вніс зміни до Статуту звання Герой України, згідно з яким попередній розгляд подань про присвоєння найвищого державного звання здійснюватиметься експертною групою при Комісії державних нагород та геральдики при Президентові. 

Володимир Зеленський ухвалив таке рішення, щоб кожен геройський вчинок громадян, які брали участь в обороні України, захисті безпеки населення та інтересів держави, не залишився без уваги, був окремо розглянутий і відзначений на найвищому рівні. 

«Велика кількість звернень та електронних петицій щодо присвоєння тому чи іншому нашому захисникові звання Герой України говорить про те, що це питання потребує упорядкування… Кожен і кожна з наших героїв, хто самовіддано боронив Україну від російський загарбників, хто звільняв нашу землю від окупанта та пожертвував заради нашої свободи своїм здоров’ям чи життям, має бути гідно відзначений. Ми повинні знати імена всіх наших героїв», – зазначив Володимир Зеленський.